Najaarswandeling * (Utrecht - Haarzuilens) VOLGEBOEKT!!! Op dit moment 19 deelnemers.

via een nieuw stadspark naar het grootste kasteel van Nederland
Deelnemers: Minimaal 8
Maximaal 19
Begeleiding: Rowan Koster
Vertrek: op zondag 25 oktober 2026 om 11.00 uur vanaf de hoofduitgang van NS-station Vleuten (nabij Utrecht)(De Sporesingel, 3451 HB Vleuten)
Inclusief: koffie/thee met gebak onderweg
begeleiding door gids
Exclusief: lunch
Prijs: € 22,00
Garantie:

Dit aanbod valt niet onder de garantie van STO Garant. Je kunt de voorwaarden van deze garantieregeling vinden op de website van STO Garant.

Aanmelden
Notabene
Deze dagwandeling is volgeboekt.
Reden: het maximaal aantal deelnemers is bereikt.

Steekwoorden: Koningin Maximapark, boomgaarden, bosjes, waterpartijen, kasteel

Op het dek van de boot naar de Marker Wadden (juni 2025) stond een flink aantal mannen en vrouwen met een helder groene jas aan. Zij waren een dagje uit en bleken deel uit te maken van het vrijwilligerskorps van het Máximapark. Ik raakte aan de praat met twee van hen. Zij vertelden mij, dat het Máximapark in Utrecht ligt. Om precies te zijn tussen de wijken Leidsche Rijn, Vleuten en De Meern.
In de zomer van 2013 opende koningin Máxima het park. Het ontwerp van landschapsarchitect Adriaan Geuze is inmiddels uitgegroeid tot een grote groene oase te midden van nieuwbouw. Het Máximapark biedt voor "elck wat wils", variërend van een skeelerbaan tot smalle struinpaadjes door dicht struweel. Er is veel te zien. Zoals een Japanse Tuin en de bomen van het Domplein. Door het park kronkelt de Vikingrijn. Verder zijn er plassen, vijvers en vaarten.
Op 25 oktober lopen we een ronde door het Máximapark. Via de zuidoever van de Haarrijnse Plas komen we in de contreien van Haarzuilens, waar een bezoek aan landgoed De Haar op het programma staat. Tussen de in fraaie herfstkleuren getooide bomen zullen we het grootste kasteel van Nederland zien opdoemen. In totaal bedraagt de wandelafstand 13 kilometer.

De Najaarswandeling start vanaf NS-station Vleuten. Vleuten ligt aan de westkant van Utrecht. Op zondag rijdt er 2x per uur een sprinter van Utrecht CS naar Vleuten. Ook vanuit Woerden stopt er 2x per uur een sprinter in Vleuten.
Als je met je auto komt, kun je deze gratis parkeren op P+R Vleuten (De Sporesingel, 3451 HB Vleuten).

De reissom van de Najaarswandeling bedraagt € 22,- per persoon. Dit bedrag dien je vooraf per bank te betalen. Hiervoor ontvang je een bevestiging/factuur.

Aantal deelnemers: min. 8; max. 20.
De tocht wordt begeleid door Rowan Koster. Zijn mobiele nummer is: 06-51742871.
Je kunt je aanmelden tot en met zaterdag 24 oktober 2026.
Je dient zelf met de auto of het openbaar vervoer naar Vleuten te komen. Er wordt van tevoren geen deelnemersbrief verstuurd.

Achter de tochtnaam wordt met één of meer ster(ren) aangegeven, hoe zwaar de wandeling(en) is/zijn. In de rubriek Nieuws, kopje "Zwaarte van de wandelingen", wordt nader uiteengezet, wat de kenmerken zijn van een reis met *.

Notabene
Het kan enige tijd duren, alvorens je een factuur voor deze dagwandeling ontvangt. In de rubriek laatste nieuws, eerste bericht wordt uitgelegd, waarom er soms bewust gewacht wordt met het aanmaken en versturen van facturen.

Fotoreportage

Najaarswandeling * (Utrecht - Haarzuilens) VOLGEBOEKT!!! Op dit moment 19 deelnemers. Najaarswandeling * (Utrecht - Haarzuilens) VOLGEBOEKT!!! Op dit moment 19 deelnemers. Najaarswandeling * (Utrecht - Haarzuilens) VOLGEBOEKT!!! Op dit moment 19 deelnemers. Najaarswandeling * (Utrecht - Haarzuilens) VOLGEBOEKT!!! Op dit moment 19 deelnemers. Najaarswandeling * (Utrecht - Haarzuilens) VOLGEBOEKT!!! Op dit moment 19 deelnemers. Najaarswandeling * (Utrecht - Haarzuilens) VOLGEBOEKT!!! Op dit moment 19 deelnemers.